{{currency}}
Přihlášení

Přihlášení do e-shopu

Registrace CZEN

{{item.nazev}}

{{ formatPriceV(item.cenasdph,ptoolbox.tools.currency,2) }}

{{ptoolbox.tools.shipfreereason}}

Celkem: {{formatPriceV(ptoolbox.tools.cenasdph,ptoolbox.tools.currency,0)}}

Košík je prázdný.

Jsme rodinná firma s téměř třicetiletou tradicí

Jsme česká značka a rodinná firma. Po celou dobu je naším cílem vyrábět špičkové ráfky, komponenty na zapletená kola a i samotná zapletená kola. Zpracováváme výhradně evropské certifikované materiály té nejvyšší kvality.

Čtvrt století praxe

Jako tradiční rodinný podnik dbáme na podnikovou kulturu, která se zaměřuje na regionální zakotvení, vysokou náročnost, trvalou úspěšnost a respekt k zaměstnancům.

Založeno 1990

Při svých začátcích jako malá výroba, dnes má Remerx vlastní výrobní objekty a kromě prodeje v ČR, exportuje do dalších evropských zemí.

Vyrábíme v Česku

Po celou dobu existence vyrábíme, vyvíjíme a testujeme výhradně v České republice. Zpracováváme jen nejkvalitnější certifikované materiály.

Nestárneme

Díky inovativním snahám které vyvíjíme je Remerx vybaven nejmodernějším výrobním i vývojovým vybavením a stále se zdokonalujeme už téměř třicet let.

Neustále vyvíjíme nové technologie a inovujeme výrobky tak aby odpovídaly nejmodernějším trendům.

Ráfky Remerx – vyrábíme hliníkové ráfky všech kategorií a provedení.

Zapletená kola Remerx – veškeré komponenty vyrobeny v naší výrobě jsou přímo i ve firmě kompletovány a vzniká tak finální produkt – zapleteného kolo. V naší nabídce máme zapletená kola všech cenových kategorií.

Náboje Remerx – vyrábíme hliníkové náboje z kvalitních slitin hliníku. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních nábojů s průmyslovými ložisky, kdy je kladen především důraz na kvalitu a design samotného produktu. V naší produkci máme náboje pro V-brzdy, kotoučové brzdy (pro klasický RÚ, nebo pro osazení s pevnou osou) a také speciální kategorii pro koloběžky (rozteč 65mm/100mm).

Paprsky Remerx – vyráběny z vysoce kvalitní švédské oceli, která nemá ve světovém měřítku konkurenci! Materiál SANDVIK se vyznačuje svou vysokou pevností a odolností. Paprsky tak mají výborné mechanické vlastnosti a dlouhou životnost.

Webové stránky, publikační systém & shop: AXIS webdesign studio